Fem-dom.cz


Syndikovat obsah
Aktualizace: 3 roky 24 týdnů zpět

CB - pás cudnosti

11. Květen 2011 - 17:42
K napsání následujícího článku mě tak trochu navedl jistý nejmenovaný kolega (on dobře ví, o kom mluvím :-)) svou zmínkou o CB, který bude asi muset v nejbližší době nosit. Dobře mu tak! :-). Zkratka CB, jak asi většina BDSM+ lidí dobře ví, vychází z anglického názvu Chastity Belt – česky pás cudnosti. V souvislosti se zaměřením těchto stránek se jedná samozřejmě o pásy cudnosti, které mají omezovat pouze nás, submisivní muže.
Kategorie: Ostatní weby

léto 1947

26. Duben 2011 - 19:34
To léto mi bylo skoro šestadvacet let. Napodruhé jsem se pokoušel vystudovat vysokou zemědělskou školu a do zápisu do dalšího ročníku jsem si musel odkroutit měsíční praxi v nějakém zemědělském podniku. Docela jsem se na to tenkrát těšil. Měl jsem to štěstí, že moji rodiče měli přátele, kteří vlastnili obrovský velkostatek v Severních Čechách. Bylo to dva roky po druhé světové válce a zdevastovaná země se poměrně rychle začínala probouzet k novému životu.
Kategorie: Ostatní weby

Femdom horoskop: Duben 2011

13. Duben 2011 - 16:59
Zdravím všechny horoskopů žádostivé stvoření, zvláště Vás Dámy! Trochu Vás asi napínám s těmi poněkud opožděnými horoskopy. Přiznávám se, že to nyní trochu nezvládám a to je právě ten moment, kdy i uvědomuju, co mi stále chybí k dokonalosti a tím se i potvrzuje konstatování jedné vědmy, že jsem poloviční ženská. Tedy POUZE poloviční ženská. Stále neumím zvládnout několik úkonů naráz, stále to umím odškrkávat jen po jednom a postupně, ale nevzdávám se. I když jsem se dávno smířil, že už navěky zůstanu jen na poloviční cestě. Naštěstí, aspoň nebudu Dámám kazit image svou...hm, no...ksichtem :-)) Nastalo jaro a musím podotknout, že nádherné jaro. Je to moje milované období a letos obzvláště vykreslené. Docela by mne zajímalo, jest-li se letos povede i podzim. Tyto roční období jsou moje zamilované, protože v zimě je mi moooc velká zima a v létě moooc velký vedro. Uvidíme co s klimatem provedou přírodní katastrofy typu Japonska a velké požáry. Začínáme tuto planetu ovlivňovat víc než si dokážeme uvědomit a přiznat sami sobě a může se nám to velice brzy vymstít. Zatím jsou to jen takové malé hrozby ve stylu zdviženého prstu, co nám naše planeta ukazuje.
Kategorie: Ostatní weby

Reportáž psaná u nožiček aneb Foot večírek v BDSM klubu

9. Duben 2011 - 16:24
V pátek 11. 3. 2011 se uskutečnil v BDSM klubu v Praze již historicky druhý večírek ve znamení footfetish aktivit. Jelikož jsem měl tu čest ho jako doprovod své Paní navštívit, mohu také splnit přání své Majitelky a krátce se podělit o několik dojmů z této velmi příjemné a vyvedené akce s dalšími čtenáři. Čímž bychom já i má Paní rádi vyjádřili své díky skvělým organizátorům, kteří tuto příjemnou kratochvíli jen ze svého nadšení pro věc (rozuměj pro ženské nožičky ☺) vymysleli a připravili.
Kategorie: Ostatní weby

Pravá gentlemanská gesta ...

31. Březen 2011 - 6:04
V souvislosti s člákem o pravidlech slušného chování ve společnosti, který naleznete ve zdejší sekci Lokaj, zveřejňujeme odkaz na článek v podobném duchu, uveřejněný na Novinkách.cz.
Kategorie: Ostatní weby

Vládkyně nad sny

28. Březen 2011 - 17:24
Blíží se půlnoc a já konečně ulehám ke spánku. Nemám zrovna dobrou náladu, trápí mě samota. Má Paní relaxuje někde daleko ode mne a užívá si zasloužené dovolené. Dlouho se neklidně převaluju z boku na bok, leč spánek ne a ne přijít... Když tu mě náhle z bezesného spánku budí polibek a současně s ním silné tahání za bradavky... Otevírám rozespale oči – a krve by se ve mě nedořezal! Z několika centimetrů se na mě podmanivě usmívá tvář mé zbožňované Paní...
Kategorie: Ostatní weby

Trochu netradiční lekce

20. Březen 2011 - 18:37
Po snídani se má Paní protáhla a podívala se z okna. Venku bylo po dlouhé době teplo a ve vzduchu bylo cítit jaro. „Začnu zase cvičit,“ řekla má Paní. „Chci, abys mi zase pověsil do ložnice ten pytel.“ Myslela tím punchball, který jsem loni v prosinci sundal, aby nerušil ostatní vánoční výzdobu, stejně jako velký boxovací pytel, který stál už delší dobu opřený v rohu místnosti.
Kategorie: Ostatní weby

D/s přísloví

17. Březen 2011 - 18:30
Že jsou lidová přísloví a pořekadla bezednou studnicí poučení a vhodných rad do života je obecně známo. Nejinak je tomu i ve světě BDSM. Přinášíme Vám tedy několik hlubokých životních mouder a věříme, že přispějí k obohacení Vašeho života a větší pohodě – nebo že se alespoň zasmějete ☺
Kategorie: Ostatní weby

Femdom hra ;-)

8. Březen 2011 - 18:51
Zkuste si zahrát jednu celkem veselou Femdom hru. Asi nevyplní dlouhé večery končící zimy, ale třeba Vás tahle roztomilá arkáda pobaví, stejně jako nás :-).
Kategorie: Ostatní weby

Femdom horoskop: Březen 2011

7. Březen 2011 - 18:10
Milé Dámy, a subčí osazenstvo sloužící těmto Dámám, vítejte v hudbě protknutém měsíci boha války Marta, možná se Vám bude tento měsíc více zamlouvat jako měsíc knihy anebo se prostě oddáte staré pranostice s tím, že prostě za kamna vlezeme, do teplíčka. Ovšem já bych doporučoval se zaměřit na hudbu, protože ta právě všechny tyto výše uvedené prvky dokáže spojit. Však si vzpomeňte jakou zbraní byla hudba za husitských válek, a u kamen v teplíčku, jak se pěkně poslouchá Mozart, pardon Beatles, ani to ne? Prostě, jak se pěkně poslouchá hudba, co je Vašemu uchu milá. Březen je měsícem plesů a masopustu. Tady to sice už několik let pokulhává. Dle tradice totiž po masopustu už by neměly být žádné plesy a měly bychom se do velikonoc oddávat meditacím a odříkání si. Ovšem praktiky posledních desetiletí nás v březnu uvrhly do poslední třetiny plesů, bálů a maškar – masopust nemasopust a dokonce velikonoce nevelikonoce. Ovšem forma vnímání a přijímání hudby není zapovězena ani v postním období, takže záleží jen na Vás, jak si to zařídíte. Koneckonců sezení na trůnu a poslech předhozených subích písní může znamenat právě velkou dávku odříkání…a dilemat… zabít nebo nezabít toho skřehotala… Přicházím s menším zpožděním s březnovým horoskopem, omlouvám se, můžu si za to sám. Kdybych, trubka sledoval, co si napíšu do horoskopu, tak bych se tak nevykoupal v trablech. Ovšem přece jen všeho moc škodí. No posuďte sami, co mne potkalo jedno ledovkové únorové ráno. Padesát kilometrů na regulárním ledu jsem s dodávkou zmáknul v klidu, až jsem se dostal do Brna, kde bylo posoleno. Nic zlého netuše jsem zahnul k benzince pro naftu a už sled událostí nabral neskutečný fofr. Na příjezdu byla dlažba pod ledem , tudíž auto si to hasilo přímo na obrubník, zkusil jsem to přes ruční brzdu zpomalit, urval jsem ji. Následně jsem kolo prorazil o obrubník, vzteky jsem prásknul dveřmi a rozsypal se mi dveřní zámek – auto nešlo zamykat, do naloženýho auta jsem lezl pro rezervu a cestu zpátky jsem vykopl nechtěně svoji pootevřenou cestovní tašku, samozřejmě se vysypala a já nevěřícně zíral na balíček kondomů propichlý nožem, který jsem ráno ve spěchu hodil do tašky, abych měl čím krájet salám. Večer, zcela vyřízený, jsem nakouknul do svých horoskopů a tloukl jsem se do hlavy, že jsem se nemrknul dřív. Třeba jsem se na tu kalamitu mohl aspoň psychicky připravit. Na druhou stranu se mi potvrdilo, že mi ty horoskopy fungují :-)) Ale nemuselo se mi to potvrzovat zase tak tvrdě:-((
Kategorie: Ostatní weby

Síla důvěry v Paní

4. Březen 2011 - 19:00
Klečel v rohu pokoje vedle postele – přesně tam, kde mu Paní před svým odchodem nakázala. Sice dostal „pohov“ s tím, že Ona se vrátí až za hodinu, nechtěl ale nic riskovat. Už tak se jistě zdržel ve sprše, očistu se však nevyplácí uspěchat. Navíc se tak moc těšil na romantický večer s Paní při svíčkách ve dvou. „Mám všeho dost a potřebuju vypadnout.“ psala mu, když ho „zvala“ na víkendový „výlet“.
Kategorie: Ostatní weby

Zcela v Její moci

22. Únor 2011 - 17:57
Se zaklapnutím dveří pokoje jako by zmizel i dosud známý svět. Potvrdilo to i chování jeho Paní. Rázně se k němu otočila, obdařila ho autoritativním pohledem a se slovy „Tak, jsme sami, doufám, že víš, co máš dělat“ odešla. Věděl. Pravidla chování hovořila jasně. Po drobném zaváhání – které Paní naštěstí díky své nepřítomnosti neviděla a které bylo způsobeno sbíráním odvahy k prvnímu kroku – začal odkládat své oblečení. Paní se vrátila zrovna když se s třesoucíma rukama připravoval na stažení spodního prádla. Její razantní příchod mu paradoxně pomohl v tom, že zapomněl na stud: vše okamžitě shodil a doslova sebou práskl do pokleku k Jejím nohám.
Kategorie: Ostatní weby

Femdom Pexeso

15. Únor 2011 - 10:21
Princip hry je stejný jako u klasického pexesa. Cílem hráčů je postupným odkrýváním kompletovat dvojice kartiček. V tomto případě, pro lepší hratelnost, tvoří herní karty 18 párů s různými úkoly a tresty pro otroka. Ty jsou na začátku hry rozloženy do čtverce 6 x 6, samozřejmě rubovou stranou nahoru.
Kategorie: Ostatní weby

Fem-Dom hry

11. Únor 2011 - 18:00
Rádi bychom Vám dnes nabídli k vyzkoušení dvě nové hry s Femdom tématikou jejichž autorem je tentokrát Lancelot. Ani tyto nevyžadují žádné speciální vybavení a může si je proto zahrát prakticky každý. Za námahu s výrobou pexesa to určitě stojí. Přejeme všem spoustu zábavy i vzrušení, které při nich můžete zažít. Pokud někoho inspirují pro vymyšlení dalších, neváheje se o ně podělit s ostatními.
Kategorie: Ostatní weby

D/s variace na Polednici K. J. Erbena

7. Únor 2011 - 19:34
Ač se Lancelot zapsal u návštěvníků našich stránek především jako autor prózy, nyní Vám přinášíme jeho nový výtvor z žánru poezie. Jedné se o tematickou variaci na Polednici Karla Jaromíra Erbena a představuje praktický doklad toho, že ani dominantní Dámy nejsou bez srdce. Zmíněná básnička je totiž úkol, uložený Lancelotovi jeho Paní, v případě jehož splnění mu měla být umazána část trestu. Doufáme, že Vás nová podoba notoricky známého textu pobaví stejně jako pobavila Madam EL.
Kategorie: Ostatní weby

Pravidla společenského chování

6. Únor 2011 - 9:12
Při rozbalování dárků pod stromečkem jsem mezi jinými našel také jednu velmi zajímavou knížku. Jedná se o Velkou knihu etikety od Ladislava Špačka. Je v ní celá řada zajímavých věcí, které se týkají pravidel slušného chování ve společnosti. V souvislosti se zaměřením těchto stránek, mě hned ze začátku zaujala jedna věc, která se nese vlastně celou publikací a která s jejich tématem úzce souvisí. Je to základní pravidlo, že společensky významnější, s určitými výjimkami, je vždy žena.
Kategorie: Ostatní weby

Femdom horoskop: Únor 2011

5. Únor 2011 - 18:56
Tak co s Vámi udělaly lednové jedničky lidi milí?? Nic? No co se dá dělat, zřejmě nejste správně magicky naladěni. Nevadí, na pořádnou magickou přípravu máte ještě 10 měsíců, protože pak se jedničky sdruží do jedenáctek a to bude teprve ten pořádný nářez. Ale nečekejte konec světa, ten má podle George Lucase přijít až příští rok. Lucas je ten režisér slavných Hvězdných válek. Tu jeho katastrofickou deklamaci poslouchal druhý věhlasný režisér Steven Spielberg a jen protáčel panenky. Normálně bych též nad tím mávl rukou, kdyby ovšem nebylo kdysi dávno starých Mayů, kteří též označili rok 2012 za konec světa. A to je prostor ideálně stvořený pro magii. Jenomže zase se k tomu musel nachomejtnout jeden všeználek s jednoduchým a logickým vysvětlením: Mayům se dál nechtělo počítat kalendář, tak skončili s rokem 2012 a jednoduše tehdejším rejpálkům zacpali pusu konstatováním, pak bude konec světa. Co taky na to chcete říct, že? Nemá to tady to magično jednoduchý. Tak, co myslíte, bude konec světa v roce 2012? A co je to vlastně konec světa? Konec světa příští rok určitě nebude!! Děsivé války nezpůsobily konec světa, vyhynutí dinosaurů také ne. Potopa světa také neznamenala konec světa, jen ho pořádně opláchla. Nic z toho anebo podobného příští rok nehrozí. Konec světa by, zcela hypoteticky, mohl nastat, kdyby ze světa zmizela láska. Jenomže láska jen tak sama od sebe nemizí a určitě ne náhle (asi jste pochopili, čtenáři, že Láska není myšlena jen ta sexistická) :-)) . Dávná pravda říká: Láska je Bůh a Bůh je Láska. A Bůh přece nebude rušit sám sebe. Takže ani nepotřebujete horoskopiče jako jsem já, aby jste i Vy Dámy přišly na pravý stav věci v otázce konce světa. Ale nejsem tu placený za dlouhodobé roční vize, ale za ty události, co už skoro ťukají na dveře. Tak vzhůru do víru pořádně hustého SM horoskopu ať si to před tím koncem světa pořádně užijete. A protože konec světa se neustále oddaluje a oddaluje, tak to vypadá na dlouhodobý odvaz.
Kategorie: Ostatní weby

Virtuální D/s Vztah: Ano, nebo ne?

29. Leden 2011 - 12:18
Předmětem tohoto článku by měla být úvaha o možnostech virtuálního výcviku otroka, potažmo šířeji o podstatě virtuálního D/s vztahu. Vycházím tu ze svých vlastních zkušeností a následující text tedy bude odrážet jen a pouze mé názory, přesto jsem si dal tu práci a prošel několik internetových fór, abych se seznámil s názory jiných BDSM pozitivních lidí na toto téma...
Kategorie: Ostatní weby
Veškeré texty zveřejněné na těchto stránkách vyjadřují názory autorů a nemusí se ztotožňovat s názory a přesvědčením tvůrců a správců těchto stránek. Za obsah textu nese plnou odpovědnost jeho autor. Každý text je chráněn autorskými právy a jeho zveřejnění jinde (na webu, knižně apod.) je zakázáno bez předchozího souhlasu autora textu. Totéž platí i pro fotografie, umístěné na tomto webu. Na autory textů je většinou uveden kontaktní e-mail, pokud není, je k dispozici u správce stránek.
Sluneční tvrz Petrůvka, Petrůvka 23, 571 01 Moravská Třebová, tel.:608-55 03 88
e-mail: info[zavináč]slunecnitvrz.eu, copyright © 2005-2011 Sluneční tvrz Petrůvka; design © Sluneční Tvrz a Drupal